Pięć Dwa (52 Dębiec) z pierwszym singlem i klipem zapowiadającym album „Tölgy Föld”


2020.04.30

opublikował:

Pięć Dwa (52 Dębiec) z pierwszym singlem i klipem zapowiadającym album „Tölgy Föld”

fot. mat. pras.

Pięć Dwa, 52 Dębiec, Hans Solo, Deep, Deep/Bobson – To już 21 lat i 13 albumów jakie wydał ten twórczy konglomerat. „Tölgy Föld” to kolejna produkcja firmowana znakiem Pięć Dwa, która swoją premierę będzie miała w czerwcu 2020. Ponad rok po ostatnim albumie „Czyste szumienie” i dziewięć miesięcy po niedawnej solówce Hansa.

Hans twierdzi, że ich najnowsze dziecko to „52 Dębiec P-Ń VI”, ale w nowocześniejszym wydaniu, Deep z kolei mówi że to „Czyste szumienie” na sterydach z ukłonem w stronę Deep Hans. Jak jest naprawdę będziecie mieli okazję wyrobić sobie własne zdanie w najbliższych tygodniach, ponieważ zaplanowane są 3 lub 4 single, do których powstaną teledyski. Polajkujcie ich fanpage, konta na insta i bądźcie na bieżąco, do czerwca sporo będzie się działo.

Dodajmy że od albumu „Czyste szumienie” panowie działają na własny rachunek pod szyldem TRIP records, są też właścicielami praw do wszystkich swoich wcześniejszych wydawnictw i mają swój własny sklep internetowy. Self-publishing pełną gębą – co w czasach kiedy ekipa zaczynała nagrywać – jakby nie było, ponad dwie dekady temu – nie było taką oczywistością.

Pierwszy singiel promujący nadchodzący album „Tölgy Föld” otrzymał tytuł „Nuntius Preorderus”. Przepowiednia? Preorder? Posłaniec? Niewiele można napisać, żeby uniknąć spoilerów – jest dynamicznie i mega oldschoolowo. Ciężko wpasować to w jakieś ramy, to trzeba zobaczyć – uprzedzamy – nie da się już odzobaczyć. Co piszą o singlu autorzy?

Premiera albumu „Tölgy Föld” zaplanowana jest na czerwiec. Tym razem preorder artyści organizują, pakują i wysyłają w 100% sami i możecie go zamawiać w ich oficjalnym sklepie.

Polecane

Share This