Pięć Dwa z leniwym i relaksującym singlem „I-siup”


2018.08.07

opublikował:

Pięć Dwa z leniwym i relaksującym singlem „I-siup”

foto: kadr z wideo

Pięć Dwa prezentują nowy singiel z nadchodzącej płyty „Czyste szumienie”, której premiera zaplanowana jest na 7 września. Leniwy, relaksujący i adekwatny do pogody „I-siup” wyprodukował Deep.

Pięć Dwa prezentują “Tadka Paliwodę”

Innym singlem promującym „Czyste Sumienie” jest “Tadek Paliwoda”. – Takie coś napisałem, nie wiem co dalej, zróbmy coś z tym – powiedział Deep i tak zaczęła się przygoda Tadeusza w tradycyjnym dla hip-hopu storytellingu. – Zwrotki pisaliśmy chronologicznie, jedna po drugiej bez żadnego planu. Deep nie widział, jak rozwinie się historia, dopóki nie usłyszał mojej zwrotki, a ja nie wiedziałem, jak pokieruje ją dalej, dopóki nie dał mi posłuchać kolejnej swojej i tak aż po zaskakujący finał i pointę. Producentem “Tadka Paliwody” jest Jordan Rak.

Więcej tutaj.

Pięć Dwa jest samemu sobie sternikiem, żeglarzem i okrętem

Pierwszy raz w historii Pięć Dwa jest samemu sobie sternikiem, żeglarzem i okrętem – a przede wszystkim swoim własnym wydawcą – pisali przy okazji premiery pierwszego singla artyści. – W stylistyce polskiego hip-hopu, który wychował całe pokolenia młodych ludzi, można nadal, wciąż na nowo i bez końca, odnajdywać świeżość – deklarował zapowiadając nowy album Hans. W sklepie Pięć Dwa trwa przedsprzedaż “Czystego szumienia”. Wśród przygotowanych przez duet zestawów znalazł się również pakiet wzbogacony o reedycję epki “Deep Hans”.

Polecane

Share This