„Piękna 30-letnia”. Urszula zaśpiewa na Sopot TOPTrendy Festiwal


2014.05.28

opublikował:

„Piękna 30-letnia”. Urszula zaśpiewa na Sopot TOPTrendy Festiwal

Urszula koncertem “ Piękna 30 – letnia” otworzy tegoroczny Sopot TOPtrendy Festiwal. Tuż przed festiwalem ukaże się nowy album Urszuli „Wielki odlot 2. The Best Of”. To kolejna miła niespodzianka dla jej fanów, bowiem na płycie znajdą się największe przeboje Urszuli z lat 80-tych oraz dwa premierowe single. Część z nich usłyszymy na TOPtrendach w jubileuszowym koncercie artystki.

Co ciekawe wokalistka swoje hity:„Luz blues, w niebie same dziury”, „Podwórkowa kalkomania”, „Bogowie i demony” czy „Dmuchawce, latawce, wiatr”  nagrała ponownie, nadając im świeżości i nie tracąc przy tym ich dawnego klimatu.

Jak Urszula będzie wyglądać na scenie? Oddajmy jej głos:

„Z całą pewnością będzie to strój , który określam jako sportowa elegancja 🙂 zatem nie będą to trampki i dżinsy. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie „Konika na biegunach”  w szpilkach, które -owszem -prezentują się doskonale na przykład  na modowym wybiegu przez minutę , ale ja będę na scenie przez kilkadziesiąt minut i raczej nie mam zamiaru się po niej przechadzać :)) Nasze koncerty są pełne ekspresji i nieskrępowanej energii i tę opcję zawsze wybiorę :)”

„Piękna 30 -letnia” Urszula już 30 maja o 20.00 podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2014.

Na festiwalu wystąpi także Agnieszka Włodarczyk, która zaśpiewa przebój Davida Guetty i Kelly Rowland – „When Love Takes Over”.

Polecane

Share This