Pierwsze gwiazdy Ursynaliów:


2012.12.06

opublikował:

Pierwsze gwiazdy Ursynaliów:

HIM, Royal Republic i Five Finger Death Punch to pierwsi potwierdzeni wykonawcy których zobaczymy na przyszłorocznych Ursynaliach. Największy studencki festiwal odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca na terenie kampusu SGGW w Warszawie.

Zespół Ville Valo – HIM zdobył popularność za sprawą albumu „Razorblade Romance” z 1999 roku. To na tej płycie płycie znalazł się przebój „Join Me in Death”. W tej chwili grupa pracuje nad nową, ósmą już płytą, „Tears On Tape”, która planowana jest na przyszły rok. To w ramach promocji tego wydawnictwa HIM pojawi się w Polsce.

Royal Republic powstał w 2007 roku w szweckim Malmö. Pierwsza płyta „We Are The Royal” ukazała się w 2010 roku i od razu dała grupie światową popularność.

Dla fanów cięższych brzmień organizatorzy sprowadzają z Kalifornii formację Five Finger Death Punch. Grupa powstała w 2005 roku. W tym czasie wydała trzy płyty: „The Way of the Fist” (2007), „War Is the Answer” (2009) i „American Capitalist” (2011).

Bilety dostępne są w cenach od 49 do 199 złotych.

W latach ubiegłych na imprezie pojawili się m.in. Limp Bizkit, Korn, Guano Apes, In Flames czy Billy Talent. Czy 30. edycja Ursynaliów przebije poprzednie?

Polecane

Share This