Pierwsze przesłuchania Make More Music za nami!


2012.07.12

opublikował:

Pierwsze przesłuchania Make More Music za nami!

5 lipca, w warszawskim Empiku Junior odbyło się pierwsze z pięciu przesłuchań w konkursie Make More Music. Na mini-koncercie  zaprezentowały się 3 zespoły, które zdobyły największa ilość głosów internautów w aplikacji na Facebooku: Bartnicky, Budge i NeYnA. Ich poczynania na scenie bacznie obserwowało i komentowało  jury w składzie Maria Peszek, Piotr Metz i Piotr Rogucki.

Pierwszy występ był mocnym uderzeniem – na scenę wkroczył metalowy Budge. Chłopcy z zespołu natychmiast zaczęli potrząsać grzywami długich włosów w rytm gitarowych riffów i perkusji, co natychmiast rozkręciło atmosferę tego upalnego popołudnia. Kolejny wykonawca – Bartnikcy dał popis żywiołowej gry na skrzypcach w takt melodyjnego folk – popu. Koncert zamykał występ grającego pop – rock zespołu NeYnA, którego największym atutem była obdarzona ciekawym głosem wokalistka Ola.

Jury po krótkich obradach podzieliło się z wykonawcami swoimi uwagami i wskazówkami. Ogłoszono też werdykt: zwycięzcą I przesłuchania został zespół Budge.

Lipiec to kolejny miesiąc zgłoszeń. Zwycięzców tego etapu ogłosimy 1 sierpnia, a następne przesłuchanie odbędzie się 9 sierpnia 2012 roku.

Natomiast zwycięzcy wszystkich 5 miesięcznych przesłuchań, wraz z 5 wykonawcami wybranymi przez Jury z całej puli zgłoszeń zaprezentują się 20 listopada na koncercie finałowym w warszawskim klubie Palladium.

Polecane

Share This