Pierwszy dzień Warsaw Challenge za nami


2014.05.12

opublikował:

Pierwszy dzień Warsaw Challenge za nami

Komplet publiczności bawił się w Parku Sowińskiego podczas pierwszego dnia Warsaw Challenge. Występy tancerzy breakdance ponownie podbiły serca warszawiaków. Jutro drugi dzień festiwalu i kolejne emocje.

W sobotę oprócz eliminacji do turnieju głównego, po raz pierwszy w historii Warsaw Challenge, rozegrano konkurs „All Styles”. W kilkuminutowych „bitwach” tancerze wykonywali spektakularne figury i układy oceniane przez sędziów m.in. pod kątem widowiskowości i trudności wykonania. Zwycięzcami zostali tancerze ze składu Co jest crew.

{Diil}

 

Wysoki poziom wszystkich występów potwierdził, że Warsaw Challenge to światowa czołówka imprez breakdance i jednocześnie jedna z topowych, muzycznych wizytówek Warszawy.

Równie zacięte pojedynki jak w konkursie „All Styles” miały miejsce w eliminacjach do turnieju głównego w którym obok już rozstawionych, ośmiu najbardziej utytułowanych ekip z całego świata, pojawią się zwycięzcy sobotnich walk. W dalszej rywalizacji znalazły się: Out of Norm, Husaria, South Front, Sztewite Gang, Zames Crew, Break Nuts, Cats Claw i Kharkow City Brutz.

Oprócz tancerzy świetne przyjęte zostały występy muzyczne: znanych polskich muzyków – Eldo i Tedego oraz gwiazdy wieczoru, czyli amerykańskiej grupy The Pharcyde.

Niedziela to występy Tego Typa Mesa i Centrum Strony oraz rozstrzygnięcie konkursu głównego breakdance o nagrodę miasta st. Warszawy. Na deser długo oczekiwany koncert DMX-a, który na scenie w Polsce będzie gościł po raz pierwszy. Początek już o 14.00.

Wstęp wolny.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This