Pierwszy w historii godzinny odcinek „Simpsonów”. W całości poświęcony hip-hopowi


2016.08.11

opublikował:

Pierwszy w historii godzinny odcinek „Simpsonów”. W całości poświęcony hip-hopowi

Pierwszy w historii godzinny odcinek kultowego serialu animowanego będzie wariacją na temat fabuły „Wielkiego Gatsby’ego”, powieści F.S. Fitzgeralda. „The Great Phatsby”, bo tak będzie zatytułowany odcinek, będzie opowiadał o dziwacznej przyjaźni pana Burnsa z raperem o ksywce Jay G. Gościnnie wystąpią Taraji P. Henson (Cookie z „Imperium”, serialu przygotowywanego przez tę samą stację – Fox) oraz Keegan-Michael Key.

„Początkowo miał to być zwykły odcinek, ale prace nad scenariuszem układały się kapitalnie, dlatego uznaliśmy, że go znacznie rozszerzymy”, powiedział producent Matt Selman. Premiera na początku przyszłego roku, gdy „Simpsonowie” osiągną imponującą liczbę 600 odcinków.

Choć Selman zaznacza, że „o świecie hip-hopu The Simpson nie mówili dotychczas zbyt wiele”, serial kilkukrotnie nawiązywał do przedstawicieli tego gatunku. W ostatnim sezonie Bart Simpson rapował „Started From The Bottom” Drake’a, a przed dziewięcioma laty w serialu gościnnie występował Ludacris. Nie można też zapomnieć o słynnym występie Cypress Hill w połowie lat 90.:

 

Polecane

Share This