Pierwszy klip z najnowszej płyty Slums Attack


2012.10.29

opublikował:

Pierwszy klip z najnowszej płyty Slums Attack

Najpóźniej pierwszego listopada ma mieć miejsce premiera pierwszego klipu promującego najnowszy album Slums Attack. Obraz jest realizowany do utworu „Samotność po zmroku” z gościnnym udziałem Kroolika Underwood. Album „CNO2” Slums Attack pojawił się na rynku 15 września. Już dzień po premierze zdobył status Złotej Płyty

„Samotność po zmroku”  to dla mnie bardzo ważny i niezwykle osobisty utwór – komentuje Peja. – Jest zamknięciem tryptyku, na który składają się jeszcze takie kawałki, jak „Pozwól mi żyć” i „Rehab”. Jestem wdzięczny zespołowi Dżem za to, że zgodził się na wykorzystanie fragmentu tekstu z utworu „List do M.” w naszej kompozycji, która dzięki Kroolikowi Underwood przenosi nas w kompletni inny wymiar dając nową jakość. Myślę, że premiera klipu do tego kawałka odbędzie się najpóźniej pierwszego listopada – dodaje raper.

Trailer:

Przypomnijmy, album „CNO2” miał swoją premierę 15 września. Już dzień później płyta pokryła się złotem. Na krążek złożyło się 19 premierowych utworów, na których usłyszeć można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie, oprócz rapującego Peji znaleźli się: Śliwa, Gandzior, Kroolik Underwood, Pezet, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasyczni przedstawiciele nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace.

Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór „Radio Wolna Europa”, na którym pojawili się następujący artyści: Defuckto (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC (Belgia), Gandzior (Polska:), Loo MC (Belgia), Shazaam (Szwecja) i Hijacjk (Anglia).

Singiel „Radio Wolna Europa”:

Polecane

Share This