Pierwszy odcinek klipowego serialu Vixena już w sieci


2019.02.20

opublikował:

Pierwszy odcinek klipowego serialu Vixena już w sieci

fot. kadr z wideo

Na MaxFloRecTV trafiła pierwsza odsłona klipowego serialu z udziałem Vixena. Wideo powstało do utworu „Melodio”, pochodzącego z pierwszej tegorocznej epki artysty. Wydawnictwo zatytułowane „25% EP” dostępne jest na www.MaxFloSklep.pl oraz serwisach z muzyką cyfrową.

Z ekipą 9LITER miałem okazję współpracować już jakiś czas temu. Wiedziałem, że przykładają dużą wagę do szczegółów, ale to w jaki sposób podeszli do tematu nowych rzeczy zasługuje na najwyższe uznanie. Cieszę się, że mogliśmy odświeżyć współpracę – tak pracę na planie zdjęciowym wspomina Vixen.

Premierowe wideo jest 1. odsłoną serii teledysków połączonych wspólną fabułą. Podobnie jak dziś, publikacji każdej następnej epki towarzyszył będzie klip, będący kontynuacją historii z poprzedniego odcinka. Razem stworzą coś w rodzaju miniserialu. Kolejna jego część pojawi się na MaxFloRecTV jeszcze tej wiosny.

Za produkcję utworu „Melodio”, jak i pozostałych numerów z „25% EP” odpowiada JRS. Nagrań dokonano w studiu Domofonia, natomiast miksem i masteringiem całości zajął się Kwazar. Emocją przewodnią „25% EP” jest nostalgia. Zostało to również uchwycone na okładce epki. Jej autorem jest Kamil Bartosz.

Wśród trzech pozycji na trackliście minialbumu znalazł się numer pt. „Kim”, w którym gościnną zwrotkę położył reprezentant podziemia, Skip. Vixen zapowiada, że w kolejnych odsłonach projektu pojawi się jeszcze więcej niespodzianek.

Tagi


Polecane

Share This