Pih podpisze preordery


2011.11.30

opublikował:

Pih podpisze preordery

Przypominamy, że premiera „Dowodu rzeczowego nr 2”, piątego solowego albumu białostockiego rapera, została zaplanowana na 9 grudnia.

Osoby, które zamówiły lub dopiero zamówią krążek „Dowód Rzeczowy Nr 2” w przedsprzedaży otrzymają ekskluzywny zestaw zawierający:

– album CD „Dowód Rzeczowy Nr 2” (limitowany nakład 3 000 sztuk),

– ręcznie numerowany egzemplarz (od 0001 do 3000),

– autograf Piha,

– 20-stronicową książeczkę z tekstami wszystkich 16 utworów,

– duży plakat w formacie A3,

– zestaw vlepek Step Records.

Dodatki te nie są dostępne w regularnej sprzedaży w pozostałych sklepach muzycznych. Można je nabyć wyłącznie na www.preorder.pl do momentu wyczerpania się nakładu 3 tysięcy egzemplarzy. Wytwórnia Step Records, podobnie jak w przypadku limitowanej edycji „Dowód Rzeczowy Nr 1”, nie zamierza dotłaczać pierwszego, ekskluzywnego nakładu drugiej części trylogii.

W najbliższym czasie możecie spodziewać się kolejnych teledysków oraz singli promujących drugą część trylogii „Dowód Rzeczowy Nr 2”. W tym tygodniu zostaną zrealizowane zdjęcia do utworów „Biegnij, Nie Oglądaj Się” oraz „Seks W Wielkim Mieście”, tymczasem przed dniem premiery (09.12.2011) udostępnimy słuchaczom przynajmniej jeszcze jeden klip oraz ponad 8-minutowe promovideo nakręcone podczas wizyty w Opolu.

Polecane

Share This