Pih przesuwa premierę płyty


2019.05.15

opublikował:

Pih przesuwa premierę płyty

fot. P. Tarasewicz

Raperzy wystawiają w tym roku cierpliwość swoich fanów na liczne próby. Premiery płyt przesuwali już m.in. W.E.N.A., Rest/Kafar i Kobik, teraz do tego grona dołącza także Pih. Świetnie zapowiadające się „Non Serviam tom 1” białostockiego rapera miało się ukazać w najbliższy piątek, ale artysta poinformował wczoraj, że trzeba poczekać na nie tydzień dłużej.

Dzień niestety rozpoczynam słabą aczkolwiek nie tragiczną wiadomością.

Musimy przesunąć premierę albumu „Non Serviam tom 1” na przyszły piątek, tj. 24.05.2019.

W zeszłym tygodniu otrzymałem pierwszy druk okładki, niestety nie byłem zadowolony z jakości, skali szarości i czerwieni. Liczyłem się z opóźnieniem premiery, mimo tego zadecydowałem, że poprawiamy.

Znacie mnie już trochę. Jestem perfekcjonistą, jeżeli coś robię, to zawsze najlepiej jak potrafię, nie uznaję kompromisów i bylejakości.

Całej sytuacji nie sprzyjała też średnia komunikacja z handlowcem tłoczni oraz obsługą firmy kurierskiej GLS (przesyłka z wydrukowaną już poprawnie okładką do akceptacji zaginęła w sortowni i zamiast dotrzeć do mnie na sobotę przyszła w południe w poniedziałek. Zdecydowanie za późno.

Preodery zaczniemy wysyłać 21.05 (wtorek), także ci z was, którzy zamówili album w ten sposób, możliwe, że otrzymają płytę już w środę. Jeżeli chcecie wiedzieć, co o tym myślę, to napiszę krótko – jestem wk****ony.

Dziękuję za wyrozumiałość i jednocześnie ze swojej strony przepraszam – napisał Pih.

Tagi


Polecane

Share This