Pih wznawia „Kwiaty zła”


2018.12.12

opublikował:

Pih wznawia „Kwiaty zła”

fot. P. Tarasewicz

Pih to żywa legenda i jeden z prekursorów muzyki hip-hop w Polsce. W ciągu 20 lat swojej kariery wydał siedem albumów i nagrał ponad 100 gościnnych występów m.in. z Oddziałem Zamkniętym, Reni Jusis, Jamalem, Pezetem, Peją. „Kwiaty zła”, nad którymi raper pracował ponad dwa lata, są jednym z najbardziej kultowych albumów hip-hopowych ostatnich lat. Utwory takie jak „Semper Fidelis”, „Rosyjska ruletka”, „Im mniej wiesz…” czy „Ulice bez jutra”, które promowały album przed jego oficjalna premierą, zyskały miano klasyków polskiego rapu.

Zarówno starzy, jak i nowi fani rapera będą mieli okazję na nowo odkryć to wydawnictwo za sprawą edycji specjalnej, która ukaże się w sklepach już 14 grudnia z okazji 10-lecia wydania płyty. Wydawnictwo ukaże się nakładem Step Records.

Trzypłytowe wydawnictwo wzbogacone zostało o nowe, niepublikowane wcześniej utwory, w tym maxisingiel „Czarny kruk/Ulice bez jutra”, nowe wersje numerów „Śmierć nas nie rozłączy””, „Versy nocą”, „Veni Vidi Vici” oraz singlową wersję „Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz”.

Polecane


Share This