Pih z mocnym singlem „Jodi Arias”


2021.02.20

opublikował:

Pih z mocnym singlem „Jodi Arias”

fot. P. Tarasewicz

„Do czego zdolna jest zdradzana kobieta / Która chciała dać ci wszystko / Połykała twoje nasienie / A jej uczucie wystawiłeś na pośmiewisko” – nawija w opublikowanym na swoim kanale numerze „Jodi Arias” Pih. Zwrotki są jeszcze bardziej hardcore’owe, co ucieszy fanów twórczości Piha. Dla przykładu podamy tylko fragment: „To była tylko koleżanka, od robienia pały / Rękę trzymał na jej karku, drugą przerzucał kanały / Zamknięte rozdziały – mówił, był świetnym aktorem / Kłamał patrząc w oczy, dalej robił swoje”.

Premierowy kawałek pochodzi z najnowszej epki białostockiego rapera „Ciężkie jest życie grzesznika”. Limitowane wydawnictwo jest jeszcze dostępne w sklepie artysty. Fani, którzy je zamówili, cieszą się już fizycznymi wydaniami.

Pih – „Ciężkie jest życie grzesznika” – tracklista:
1. Pościelówka (prolog) ft. Marco Santana
2. Jodi Arias
3. Ciężkie jest życie grzesznika (epilog)

Na płycie znajdują się także instrumentalne wersje każdego z trzech utworów.

Obok epki „Ciężkie jest życie grzesznika” Pih pracował także nad innym wydawnictwem – „Scorpio”, którego producentem ma być DJ Creon. Materiał miał się ukazać 1 lutego, ale do dziś się to nie wydarzyło. Nie oznacza to bynajmniej, że artyści porzucili to wydawnictwo.

Robi się przynajmniej mini album, więc trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać, ale myślę, że warto – komentował 1 lutego DJ Creon, zapowiadając singiel „2020”. Niestety, sam singiel również nie ukazał się na czas.

– „Scorpio EP” będzie koncepcyjnym wydawnictwem. Muzyka i liryka na tym minialbumie zainspirowane zostały serią „Dirty Harry” („Brudny Harry”). Surowe brzmienie i bezkompromisowe słowa to cecha charakterystyczna tego dzieła – zapowiadał w listopadzie Pih.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This