Piotr Kaczkowski odchodzi z Trójki po 57 latach


2020.05.20

opublikował:

Piotr Kaczkowski odchodzi z Trójki po 57 latach

Piotr Kaczkowski dołącza do grona dziennikarzy i prezenterów, którzy nie chcą mieć nic wspólnego z radiową Trójką w jej obecnym kształcie. Ikona Polskiego Radia po 57 latach żegna się z rozgłośnią i swoją audycją „Minimax”.

Dzień dobry Domku, Te słowa przez pół wieku towarzyszyły mi na progu Myśliwieckiej 3/5/7. Marzyłem, że tak zawsze będzie. Niestety, od szeregu już lat, dzień po dniu, coraz bardziej blakły i więzły mi w gardle. Decyzja dojrzewała więc we mnie od dawna. Dziś chciałbym Państwu podziękować za lata wsparcia, wspólnych wzruszeń, dzielenia się muzyką i słowem. Miałem piękne życie radiowe. Mam nadzieję, że jeszcze wróci. W Trójce kierowanej z miłością i szacunkiem przez kompetentnych ludzi – zwrócił się do słuchaczy Kaczkowski.

Po aferze wokół piątkowego wydania listy przebojów i usunięciu z niej piosenki Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, z Trójką pożegnali się już m.in. Piotr Metz, Marek Niedźwiecki, Agnieszka Szydłowska czy Marcin Kydryński. Wcześniej rozgłośnia pożegnała się z Anną Gacek, a w reakcji na ten ruch jej szeregi opuścił Wojciech Mann.

Polecane

Share This