Piotr Metz przyznaje: były naciski, by „zrobić coś z tym Kazikiem”


2020.05.19

opublikował:

Piotr Metz przyznaje: były naciski, by „zrobić coś z tym Kazikiem”

foto: kadr z wideo

Piotr Metz wreszcie zabrał głos w sprawie usunięcia Kazika z Listy Przebojów Trójki. Dotychczas w tej sprawie wypowiadał się jedynie dyrektor rozgłośni, teraz dołącza do niego jej muzyczny szef. Co ważne – jest to głos potwierdzający rzeczy, o których we wczorajszym liście pisał zawieszony przez Trójkę Bartosz Gil.

Wyjątkowe rzeczy zaczęły się dziać dopiero tuż po nim, czyli od Pańskiego telefonu do Piotra Metza z prośbą o „zrobienie czegoś z tym Kazikiem”, a następnie po drugiej w nocy wiadomości z prośbą „Piotrze, dopilnuj aby piosenka, o której rozmawialiśmy, nie była na Antenie” – pisał w liście adresowanym do Tomasza Kowalczewskiego. Szef redakcji muzycznej w rozmowie z Press.pl przyznaje: – Skoro pojawiło się to w oświadczeniu Bartka Gila, to prawda.

W wyniku zamieszania wokół piątkowego notowania z Trójką pożegnali się m.in. Marek Niedźwiecki, Marcin Kydryński i Agnieszka Szydłowska. Dodatkowo kilkunastu artystów zakomunikowało zawieszenie współpracy z rozgłośnią i poprosiło, by nie emitować na jej antenie ich piosenek.

Polecane

Share This