Piotr Metz wraca do Trójki, ale nie będzie już szefem redakcji muzycznej

Poznaliśmy nazwisko następcy Metza na dotychczasowym stanowisku.


2020.05.28

opublikował:

Piotr Metz wraca do Trójki, ale nie będzie już szefem redakcji muzycznej

foto: kadr z wideo

Kolejne osoby, które kilka lub kilkanaście dni temu zapowiadały rozstanie z radiową Trójką, wracają do rozgłośni. Po tym jak nowy dyrektor Kuba Strzyczkowski zapowiedział, że na antenę powrócą Marcin Łukawski, Krystian Hanke, Tomasz Rożek, Patrycjusz Wyżga oraz Piotr Stelmach, teraz pojawiają się kolejne nazwiska. Nowy szef Trójki przekonał do ponownego nawiązania współpracy Piotra Metza, Bartosza Gila oraz Łukasza Szweda. Warto tutaj podkreślić, że ten pierwszy nie będzie już szefem redakcji muzycznej, ponieważ na tym stanowisku zastąpi go Mariusz Owczarek.

W środę odbyło się zebranie redakcji muzycznej, podczas którego wybrano szefa. Chodzi o to, żeby to był ktoś, kto dogaduje się z całym zespołem. To sympatyczny dziennikarz o miłej powierzchowności, będzie świetnym szefem – mówi o Mariusz Owczarku Kuba Strzyczkowski.

Co z pozostałymi dziennikarzami, którzy rozstali się z rozgłośnią, m.in. z Piotrem Kaczkowskim, Markiem Niedźwieckim i Agnieszką Szydłowską? Na razie brak informacji na ten temat.

Polecane

Share This