Piotr Rogucki gościem na nowej płycie Within Temptation


2013.12.18

opublikował:

Piotr Rogucki gościem na nowej płycie Within Temptation

4 lutego ukaże się nowy studyjny album Within Temptation. Dzieło będzie zatytułowane „Hydra” i usłyszymy na nim wyjątkowych gości. Wśród zaproszonych do nagrań artystów są Tarja Turunen, Howard Jones z Killswitch Engage, Xzibit i – uwaga – Piotr Rogucki z zespołu Coma. Piotr zaśpiewał w kompozycji „Whole World Is Watching”. Sharon den Adel, wokalistka zespołu tak opowiada o współpracy z Rogucem: Gdy napisaliśmy utwór „Whole World Is Watching” czuliśmy, że dobrze by w nim zabrzmiał fajny, mocny męski głos. Pełen energii, ale również emocji głos Piotra idealnie pasował do tego kawałka, dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni z finalnego efektu.

Piotr Rogucki komentuje: Utwór „Whole World Is Watching” to brzmienie niezwykłej przygody: ogromny zaszczyt niespodziewanego zaproszenia, owocna współpraca, a efektem tego wszystkiego jest połączenie dwóch jakże różnych głosów w jednej, pięknej piosence. Mam nadzieję, że ten kawałek będzie równie ważny dla słuchaczy tak, jak bez wątpienia, jest dla mnie.

Po wydaniu płyty Within Temptation ruszą w trasę koncertową, która dotrze także do Polski. Zespół wystąpi 8 marca 2014 w Sali Ziemi MTP w Poznaniu oraz dzień później, 9 marca, na warszawskim Torwarze.

Polecane

Share This