Piotr Rogucki i Kuba Karaś prezentują „Bolesne strzały w serce”


2019.11.27

opublikował:

Piotr Rogucki i Kuba Karaś prezentują „Bolesne strzały w serce”

fot. mat. pras.

Karaś/Rogucki to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów The Dumplings i Coma. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love „1996”. Teraz pokazują światu próbkę autorskiego materiału w singlu „Bolesne strzały w serce”. Utworowi towarzyszy mroczny i pokręcony teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa.

To piosenka, która zwraca się do Was z pytaniem, na ile jest możliwa miłość w świecie cybernetycznej gonitwy. Czy wrażenia, które odczytujemy przebywając w sieci są adekwatne do tych, które odczuwalibyśmy w realu. Jednocześnie jest to piosenka o tym, jak trudno się nasycić wirtualną sławą, a także o niepokojach, które odczuwamy kiedy ktoś przestaje interesować się nami w mediach społecznościowych – mówi Piotr Rogucki.

„Bolesne strzały w serce” jak większość utworów z debiutanckiego albumu duetu Karaś/Rogucki powstały na wyjeździe do odosobnionego miejsca na wyspie Bornholm. Mogliśmy się skupić tylko na tworzeniu muzyki. Co do klipu, to można go rozumieć jako odzwierciedlenie naszej relacji, próbujemy się uzupełniać, wymieniać pomysłami by ostatecznie stworzyć spójny i ważny dla nas przekaz duetu Karaś/ Rogucki – dodaje Kuba Karaś.

Album duetu ukaże się na początku 2020 roku. Po jego premierze artyści ruszą w trasę obejmującą następujące miejsca:

20.02 – Wałbrzych, Stara Kopalnia
21.02 – Wrocław, Stary Klasztor
27.02 – Poznań, Tama
05.03 – Bielsko-Biała, Klimat
06.03 – Opole, NCPP
02.04 – Łódź, Wytwórnia
03.04 – Gdańsk, Stary Maneż
05.04 – Kraków, Studio
08.04 – Warszawa, Stodoła

Polecane

Share This