„Pizzagate nie jest teorią spiskową. To prawda” – szczery wywiad Robbiego WIlliamsa.


2020.06.25

opublikował:

„Pizzagate nie jest teorią spiskową. To prawda” – szczery wywiad Robbiego WIlliamsa.

fot. mat. pras.

Cztery lata temu, podczas wyborów prezydenckich w USA, na wierzch wypłynęła głośna afera – Pizzagate. Według doniesień czołowi politycy Demokratów mieli być zamieszani w aferę pedofilską oraz handel ludźmi. Portal WikiLeaks udostępnił zawartość konta e-mail Johna Podesty, szefa kampanii Hillary Clinton. Afera nabrała rozpędu, kiedy na jaw wychodziły kolejne fakty m.in. usunięcie przez Clinton kilku tysięcy maili. Z czasem do afery zaczęto dołączać gwiazdy ekranu, muzyki oraz celebrytów. Wszczęto śledztwo, ale zostało ono umorzone.

SPRAWDŹ TAKŻE: Zbuku o sytuacji z Kamerzystą: „Ktoś ci grozi, ty do niego jedziesz, a on dzwoni na policję”

Pizzagate została z czasem uznana za teorię spiskową, ale są też i tacy, którzy w nią wierzą. Robbie Williams uważa, że w Pizzagate jest ziarno prawdy o czym opowiedział w najnowszym wywiadzie. W trakcie rozmowy z Anną Brees poruszył temat głośnej afery i stwierdził otwarcie, że nie przeprowadzonego poprawnego śledztwa, a wszystko zostało zamiecione pod dywan.

Musi być jakieś wytłumaczenie dla języka, którego używali. Nie wiemy o co chodziło i przez to żadna teoria nie została obalona. Tak, nie było piwnicy w tej restauracji, ale to o niczym nie świadczy i niczego nie obala – stwierdził Robbie Williams – Nikogo nie przesłuchano, nikt nic nie mówił i nie było żadnych odpowiedzi. Cały czas mówi nam się w mediach, że to wszystko jest kłamstwem. Nie jest. Nie zadano odpowiednich pytań odpowiednim osobom w odpowiednich miejscach – dodał wokalista.

Cały wywiad z Williamsem obejrzycie w serwisie YouTube.

Polecane


Share This