Plan B odpocznie od muzyki


2012.11.06

opublikował:

Plan B odpocznie od muzyki

Plan B jest przekonany, że powrót do normalnego życia przeciętnego człowieka pozwoli mu nabrać sił do dalszego tworzenia muzyki.

– Chcę odpocząć rok od fotografów, koncertów. Moje życie przypomina czasami sen, czerwony dywan rozwija się wszędzie, gdzie chodzę. Ludzie traktują mnie zupełnie inaczej. Jednak jeśli chcę tworzyć muzykę o prawdziwym życiu, muszę żyć normalnie, a ostatnie trzy lata na pewno takie nie były. Koncertowałem, pojawiałem się na różnych galach… Wszystko to jest bardzo fajne, ale jestem artystą i potrzebuję inspiracji. Dobrze się stanie, że odpocznę od tego kręgu celebrytów – powiedział raper.

Tagi


Plan B odpocznie od muzyki

Plan B, który niedawno opublikował film „iLL Manors” i ścieżkę dźwiękową do niego (będącą w gruncie rzeczy samodzielnym albumem), przyznał, że do pewnego momentu sądził, że pogodzenie kariery z życiem osobistym jest możliwe.

Tak się złożyło, że w jednym czasie pojawiły się oferty zrobienia dwóch rzeczy, o których zawsze marzyłem. Myślałem, że będą mógł działać na pełnych obrotach i jednocześnie mieć życie osobiste. Oczywiście okazało się to niemożliwe – powiedział w rozmowie z „Daily Star”.

Bogatszy w doświadczenia raper postanowił odtąd lepiej zastanawiać się nad kolejnymi krokami. – Muszę być ostrożny. Póki co chcę odpocząć i pomyśleć o tym wszystkim – dodał.

Tagi


Popularne newsy

Polecane

Share This