PlanBe: „Lubię się drogo ubrać, bo motywuje mnie to, żeby zarabiać więcej pieniędzy”


2021.12.07

opublikował:

PlanBe: „Lubię się drogo ubrać, bo motywuje mnie to, żeby zarabiać więcej pieniędzy”

fot.@dscll

Po rozstaniu z QueQuality PlanBe związał się z Warnerem, dla którego nagrywa płytę z Sir Michem. W ostatnich miesiącach w sieci pojawiły się jego dwa single – „Marsjanin” oraz nagrany z Young Igim „Balon”. W poniedziałkowy wieczór artysta zorganizował na swoim instagramowym profilu Q&A, podczas którego odniósł się m.in. do zarzutu o to, że kiedyś „pieprzył modę (nawiązanie do numeru „Moda” – przyp. red.), a teraz okularki Versace”.

Lubię się dobrze ubrać, nawet lubię się drogo ubrać, bo motywuje mnie to, żeby zarabiać więcej pieniędzy, a co za tym idzie więcej pracować. Oczywiście nie jest to jakiś priorytet życiowy, ale fajnie jest móc sobie na to pozwolić. Co do kawałka „Moda”, to mówiłem to wielokrotnie, że to jest ogólna idea, a nie numer jedynie o ciuchach. Nigdy nie będę ubierał się, ani robił czegokolwiek według jakiegoś schematu, tylko zawsze w zgodzie ze sobą i zazwyczaj to ja wymyślam np., jak chcę wyglądać na klipach, żeby się dobrze czuć – skomentował raper.

„Nie noszę tego co drogie” oznacza, że nikt nie wciśnie mi jakiegoś łachmana tylko ze względu na to, że dużo kosztował, bo mam w to wy***ane.

Nauczyłem się też, że nie ma co być przesadnie skromnym i wstydzić się swojego sukcesu, jeśli ciężko zapracowałeś i pokazujesz to innym, to powinno tylko motywować – wyjaśnił.

Tagi


Polecane

Share This