PlanBe opowiedział o nowej płycie


2018.12.04

opublikował:

PlanBe opowiedział o nowej płycie

foto: kadr z wideo

Po singlach „Klepsydra” i „Na dystans” czas na kolejne wieści z obozu PlanaBe. Raper podzielił się z fanami kilkoma informacjami związanymi ze swoim nadchodzącym wydawnictwem, zdradzając przy okazji jego tytuł.

–  „MODA” to tytuł mojej najnowszej płyty, z której usłyszeliście do tej pory dwa single. Włożyłem sporo wysiłku, jeszcze więcej czasu i nerwów, żeby brzmieniowo była na najwyższym możliwym pułapie. Nie wiem, czy można tu mówić już o pełnej dojrzałości, ale na pewno z roku na rok nabieram nowych doświadczeń i czuję to w coraz nowszych numerach – pisze na Instagramie.

PlanBe szybko wyrósł na jednego z liderów QueQuality. Artysta zdaje sobie z tego sprawę i deklaruje, że zrobił wszystko, by sprostać rosnącym oczekiwaniom. – Po znakomitym przyjęciu „Insomnii” czułem niesamowitą presję, która popchnęła mnie do tego, że szlifowałem każdy numer z „MODY” wielokrotnie, wy****łem sporo odrzutów i wyselekcjonowałem tylko te najlepsze numery, z których byłem w stu procentach zadowolony. Mam nadzieję, że wy też będziecie zadowoleni, dumni ze mnie oraz z tego, że jesteście moimi słuchaczami. W jakiej formie nie przekazywałbym swoich emocji, zawsze byłem, jestem i będę w tym autentyczny – komentuje.

Co znajdziemy na krążku Plana? – Nie dzielę muzy – ani swojej, ani niczyjej – na jakieś chore podkategorie. Po prostu robię to, co sprawia mi niezmierną radochę i daje kopa do robienia tego dla was. Taka jest właśnie „MODA”. Cały ja w totalnym przekroju mojej muzyki – pisze do fanów raper.

Już w czwartek w sieci pojawi się singiel do tytułowego numeru z nadchodzącej płyty. Wówczas ruszy preorder krążka.

Polecane

Share This