PlanBe otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej karierze


2021.10.07

opublikował:

PlanBe otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej karierze

fot.@dscll

Tajemnicze wpisy w social media, tysiące polubień pod postami, setki komentarzy i strona odliczająca do 7 października – wszystko to można było zaobserwować w ostatnich dniach wokół PlanaBe. Dzisiaj o 13:00 odliczanie zostało zakończone i światło dzienne ujrzał singiel „Marsjanin”, utwór pojawił się równocześnie na YouTube oraz w serwisach streamingowych.

Przymiotnik „nowy” przy tej okazji pojawi się wielokrotnie, ponieważ poza nowym singlem mamy do czynienia z rozpoczęciem nowego rozdziału w karierze artysty – PlanBe dołącza do nowej wytwórni i od tej pory związany jest z Warner Music Poland. Nowa jest także forma pracy nad albumem, cały zbliżający się krążek wyprodukował Sir Mich – znany i ceniony producent oraz multiinstumentalista.

Współpraca między tymi dwoma artystami zaowocowała projektem różnorodnym, a zarazem spójnym. „Marsjanin” to dopiero pierwsza odsłona tego co PlanBe przygotował dla słuchaczy, pierwsza za to wzbudzająca apetyt na dalsze single. Utwór zobrazowany jest klipem na podstawie scenariusza przygotowanego przez samego PlanaBe, reżyserią i montażem zajął się Michał Palikot – efekty zobaczyć można na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube.

Materiały zza kulis powstania tego video znaleźć można na TikToku.

@planbeofficialSiema TikTok jestem tu nowy ale chyba będzie fajnie 👽 obserwujcie po exclusive kontencik z mojej pracy nad muzyką i nie tylko! ##planbe ##planbeclub♬ Chaotic classical music(930681) – nizimo

Polecane

Share This