PlanBe wyczyścił profil na Instagramie. „To nie tajemnicza akcja promocyjna”


2019.12.13

opublikował:

PlanBe wyczyścił profil na Instagramie. „To nie tajemnicza akcja promocyjna”

fot. P. Tarasewicz

Kiedy z profili artystów w mediach społecznościowych znikają ich stare zdjęcia i filmy, na ogół oznacza to start promocji nowego materiału. Tłumaczenia są różne – jedni deklarują, że zmienili swoje życie i chcieli odciąć się od starego, inni, że zaznaczają w ten sposób nowe otwarcie swojej kariery. Z wyjaśnień PlanaBe można wywnioskować, że raper podąża obiema ścieżkami.

Plan zapowiedział wczoraj, że będzie czyścił swój instagramowy profil z treści. Raper podkreślił, że nie należy tego wiązać z promocją nowego materiału, ale jednocześnie zapowiedział, że 17 grudnia „rozpoczyna podróż do nowego świata”, co może sugerować, że tego dnia pojawi się jego nowy singiel. Czy tak się stanie, przekonamy się za kilka dni.

Oto, w jaki sposób PlanBe wyjaśnił fanom usunięcie starych zdjęć z profilu:

Dobra, do jutra z mojego Instagrama znikną wszystkie dotychczasowe posty i treści. Mówię to wam, bo nie ma to być żadna tajemnicza akcja promocyjna, tylko rozpoczęcie nowego, pięknego etapu w moim życiu. Od dawna nie czułem się aż tak podekscytowany tworzeniem jakiegokolwiek ze swoich albumów i to musi być wyjątkowe. Proces powstawania nowej płyty sprawił, że czuję się, jakbym był znowu nastoletnim Planem na początku swojej przygody z muzyką, a nie sądziłem, że jeszcze kiedyś będę mógł się tak poczuć i dlatego chcę zaznaczyć sobie i wam w pamięci ten moment, czyli moment, w którym muzyka uświadomiła mi, że mogę przenieść się pamięcią w dowolny etap swojego życia, kiedy tylko chcę. To jest niesamowite.

17 grudnia rozpoczynamy podróż do nowego świata. Do usłyszenia!!!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @planbetl

Tagi


Polecane

Share This