Plateau – dwa koncerty na Woodstocku


2011.07.29

opublikował:

Plateau – dwa koncerty na Woodstocku

W czwartek (4.08) na Głównej Scenie ich występ zainauguruje tegoroczny Przystanek (ok. 15:10), a 12 godzin później, zespół wraz z gośćmi zaprezentuje specjalny, akustyczny nocny koncert w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych. Zespół informuje, że to będą dwa zupełnie inne koncerty…

Zapowiada się ciekawa konfrontacja przystankowej publiczności z poezją Grechuty w interpretacji zespołu PLATEAU. Wraz z nimi na scenie głównej pojawią się: Marek Jackowski i Jacek Ostaszewski (obaj współtworzyli legendarną Anawę Marka Grechuty), Martyna Jakubowicz, Ania Wyszkoni, „Budyń” (Pogodno) i Titus (Acid Drinkers)!

Natomiast w środku nocy (ok. 2.30)  już po zakończeniu wszystkich koncertów na scenie głównej, na specjalnie przygotowanej scenie w namiocie ASP, pojawi się ponownie zespół Plateau i ich goście. Oto jak organizatorzy zapowiadają ten dodatkowy koncert:

„Zabiorą nas w świat bohemy artystycznej lat 60-tych i 70- tych, w czasy hippisów i psychodelii, w czasy Marka Grechuty. Zabrzmią numery zespołu Plateau (głównie oparte na płycie „Projekt Grechuta”)…ale zupełnie inaczej niż podczas koncertu, który kilka godzin wcześniej na dużej scenie otworzy Przystanek Woodstock!Będą wizualizacje, akustyczne i pełne improwizacji i niezaplanowanych momentów granie, będzie dużo opowieści o tamtych czasach. Będziecie świadkami jedynego, bo stworzonego tylko na potrzeby Akademii Sztuk Przepięknych, nocnego widowiska!”

Polecane

Share This