Playboi Carti i Lil Uzi Vert nagrali ponad 100 utworów

"Wiemy, co mamy robić. Wiemy, do czego jesteśmy zdolni".


2018.08.02

opublikował:

Playboi Carti i Lil Uzi Vert nagrali ponad 100 utworów

fot. kadr wideo

Od dawna wiadomo, że Playboi Carti i Lil Uzi Vert lubią ze sobą współpracować (nagrali m.in. utwory „wokeuplikethis”, „Shoota” „Bankroll”), ale chyba nikt się nie spodziewał, że w szufladzie mają kilkaset innych utworów.

Playboi Carti był gościem rozgłośni Real 92,3 z Los Angeles. Raper opowiadał o swoim najnowszym albumie „Die Lit”, A$AP Rockym i właśnie współpracy z Lil Uzi Vertem, z którym stworzył ponad 100 utworów, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. – Nagrywaliśmy już od 2015 roku. Wiemy, co mamy robić. Wiemy, do czego jesteśmy zdolni – powiedział Carti.

Cały materiał można sprawdzić poniżej.

Lil Uzi Vert publikuje dwa nowe utwory

Nie jest tajemnicą, że Lil Uzi Vert pracuje nad nową płytą. Nie wiadomo tylko, na jakim etapie są prace nad albumem, ale według niektórych źródeł produkcji możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

W oczekiwaniu na następcę “Luv Is A Rage 2” i “The Perfect LUV Tape”, Lil Uzi Vert sprawił niespodziankę wszystkim swoim fanom. Raper opublikował dwa nowe utwory, które ekskluzywnie pojawiły się na kanale World Star Hip Hop. Są to “Everything Lit” i “Introvert”. Piosenek można posłuchać tutaj.

Lil Uzi Vert zabrał swoich fanów do piekła

Niedawno raper grał koncert w Londynie. Podczas występu doszło do nietypowej sytuacji. Lil Uzi Vert zatrzymał na chwilę utwór “XO Tour Llif3”. Raper zrobił to specjalnie, żeby podzielić się ze swoimi fanami informacją.

Jeśli nikt teraz nie leci do nieba, to wszyscy idą ze mną do piekła – powiedział ze sceny Liz Uzi Vert. Gdy utwór zaczął ponownie grać, raper kontynuował swoje przesłanie, mówiąc zgromadzonej publiczności, że znajdują się w piekle i nie będą mogli się z niego wydostać. – Tak mi przykro. Nie możecie stąd wyjść. Utknęliście, to już jest koniec. Słyszeliście tę piosenkę milion razy, a nawet o tym nie wiedzieliście. Mimo wszystko i tak was kocham – dodał. O zdarzeniu pisaliśmy tutaj.

Lil Uzi Vert lubi szokować i zaskakiwać swoich fanów. W 2017 roku wydał piosenkę “444 + 222”, natomiast wcześniej opublikował zdjęcie odwróconych krzyży, które symbolizują bunt przeciwko naukom Chrystusa.

Polecane