Plejada gwiazd w nowych klipach Mesa

Katarzyna Nosowska, Pezet, Vienio, Jakub Gierszał, Maffashion... to dopiero początek.


2018.02.22

opublikował:

Plejada gwiazd w nowych klipach Mesa

foto: kadr z wideo

Przed godziną Mes zaskoczył nas publikacją trzech singli i uruchomieniem niezapowiedzianego preorderu nowej płyty. Teraz artysta zaskakuje jeszcze bardziej. Każdy z udostępnionych wcześniej premierowych numerów został zilustrowany teledyskiem. Obsada klipów zwala z nóg – na ekranie zobaczycie m.in. Katarzynę Nosowską, Vienia, Pezeta, Rasa, Hirka Wronę, Jakuba Gierszała, Krystynę Prońko, Maffashion, Julię Wieniawę, Emila Blefa, Piha, Gabi Drzewiecką i wiele, wiele innych gwiazd.

Teledyski promują zapowiadany na 16 marca album “R A P E R S A M P L E R”. To pierwsza płyta rapera, która została wyprodukowana w całości przez niego samego. Kompilacja trzech teledysków to owoc współpracy oficyny Alkopoligamia.com i domu produkcyjnego Makata. Obrazy ukażą się równocześnie, bo żaden z nich nie jest przewodni, dominujący: dopiero ich fuzja stanowi o charakterze albumu. Tryptyk spina wizje trzech reżyserów.

– Krzysztof Grajper (singiel „Odporność), Maciej Szupica („Rudi Kurniawan”) i Daniel Jaroszek to asy odpowiedzialne za całość, która podpowie, ale nie wyłoży wszystkich kart „R A P E R A S A M P L E R A” na stół. Jeden raper na emocje, jeden sampler na baterie. Stay tuned – komentuje Alkopoligamia.

W sklepie wytwórni można już składać zamówienia na “R A P E R S A M P L E R”.

Polecane