Plejada gwiazd w najnowszym teledysku Patricii Kazadi


2021.09.28

opublikował:

Plejada gwiazd w najnowszym teledysku Patricii Kazadi

fot. kadr z wideo

Właśnie ukazał się teledysk do nowego utworu Patricii Kazadi „Natural”. W klipie gościnnie pojawiają się osoby z jej najbliższego otoczenia, przyjaciółki, rodzina – w tym jej 92-letnia babcia oraz jej koleżanki z branży, z którymi wzajemnie się wspiera m.in. Kayah, Ewa Kasprzyk, Zofia Zborowska, Maffashion, Klaudia Halejcio, Sonia Bohosiewicz czy Ewa Chodakowska.

„Natural” powstał rok temu w bardzo trudnym dla mnie momencie – ze względu na moje samopoczucie i samoakceptacje. Był to czas, w którym mierzyłam się z problemami zdrowotnymi i nieprzychylnymi komentarzami na temat mojego wyglądu. Chciałam, aby ludzie przestali patrzeć na mnie przez pryzmat aparycji – z body shamingiem mierzę się praktycznie od dziecka i mam tego po ludzku dosyć. Chciałam napisać utwór, który jak włączysz sobie w gorszy dzień – od razu poprawi Ci nastrój i pozwoli nabrać dystansu. To dla mnie taki pozytywny apel do tego, aby każdy żył wg swoich “urodowych” zasad – a kanony i hejt – zostawił daleko za sobą – komentuje Patricia.

Lekki w formie muzycznej utwór „Natural” w warstwie tekstowej porusza bardzo aktualny obecnie temat – kwestię postrzegania piękna w dzisiejszych czasach.

To opowieść o zakrzywionej rzeczywistości promowanej przez social media, narzucanych „kanonach piękna” oraz o poświęceniu na jakie gotowi są ludzie (w głównej mierze kobiety), aby być postrzeganym jako atrakcyjne.

Autorką muzyki i tekstu jest Patricia Kazadi. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest amerykański duet producencki ZERO i Dylan Graham, znani ze współpracy m.in. z takimi wykonawcami jak: Big Sean, Wale czy T-Pain.

Polecane

Share This