Płomień 81 i Pyskaty w Warszawie


2011.05.31

opublikował:

Płomień 81 i Pyskaty w Warszawie

Wielkie koncertowe otwarcie klubu Why Not w prawdziwie oldschoolowym stylu. Kto zagra? Specjalnie dla Was na scenie zagrają Pezet, Onar i dj Erha jako Płomień 81 oraz Pyskaty! Za afterparty zadba dj Deszczu Strugi.

Data: 3 czerwca 2011

Miejsce: Warszawa, klub Why Not? (Wawelska 5, przy Pomniku Lotnika, teren Skry)

Start: 20.00

Cena: 20 zł (przedsprzedaż)/25 zł (w dniu koncertu) 

Grupy Płomień 81 nie trzeba nikomu przedstawiać. Pezet i Onar cieszą się popularnością zarówno jako grupa, jak i osobno. Wydali razem 3 płyty („Na zawsze będzie płonął”, „Nasze dni” i „Historie z sąsiedztwa”) i wszystkie zostały bardzo dobrze przyjęte. Dla wielu ich muzyka już teraz wpisuje się do klasyki gatunku. Obecnie Pezet i Onar zajęli się karierą solową, więc to jedyna okazja, żeby zobaczyć ich ponownie na scenie z prawdziwie oldschoolowym materiałem.  

Pyskaty jest najlepiej znany ze swojej solowej płyty „Pysk w Pysk” i ze wspólnego projektu z PIH-em pt. „Skazani na Sukcezz”. Można go było również usłyszeć na gościnnych występach na takich projektach jak `Kodex 3`, `Puszer` Hifi Bandy , czy `Klasyk` Bez Cenzury.  

W czasie gorącego afterparty za deckami stanie dj Deszczu Strugi. Członek grupy WWO, który pojawił się na płytach Zip Składu, Mor W.A., Endefisa, a ostatnio Roberta M.   Bilety do nabycia u dystrybutorów i w wybranych skateshopach:  California Skateshop (Rondo Jazdy Polskiej, w podziemiach przy Metro Politechnika) City-Shop (Rondo Jazdy Polskiej, w podziemiach przy Metro Politechnika) RS24 (Koszykowa 24) Veteran Shop & Gallery – Skate Shop (Mokotowska 26)

Polecane

Share This