Płomień 81 i Rasmentalism premierowe koncerty swoich nowych płyt zagrają w sieci


2020.06.05

opublikował:

Płomień 81 i Rasmentalism premierowe koncerty swoich nowych płyt zagrają w sieci

fot. Paweł Poździk // sensi&.

Ani „Szkoła 81” Onara i Pezeta, ani szykowany na 19 czerwca „Geniusz” Rasa i Menta XXL na razie nie mogą zabrzmieć w tradycyjnych koncertowych warunkach. Artyści nie czekają jednak na kolejne etapy odmrażania gospodarki i premierowe koncerty promujące nowe krążki postanowili transmitować w sieci.

Zarówno Płomień 81 jak i Rasmentalism pojawią się na scenie w ramach Ballantine‘s True Music Stage. Nowa odsłona projektu True Music to kolejna odpowiedź na potrzeby fanów muzyki w czasach pandemii. Po stworzonym razem z Boiler Room cyklu „Streaming from Isolation”, gdzie łączono fanów i artystów podczas „domowych” spotkań na żywo z elektronicznymi brzmieniami, przyszedł czas na nową akcję. Teraz Ballantine’s wraca do miłośników hip-hopu z zaproszeniem na darmowe, otwarte dla wszystkich koncerty online – z pełnym, profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem, scenografią i efektami. Co więcej, zostanie uruchomiony specjalny chat dla uczestników koncertu, by mogli poczuć klimat wspólnej imprezy i razem przeżywać to muzyczne wydarzenie.

Koncert duetu Płomień 81 odbędzie się już 17 czerwca o 20:00. Rasmentalism wystąpią dwa tygodnie później – 1 lipca, również o 20:00. Oba wydarzenia transmitowane będą na oficjalnym fanpage’u Ballantine’s.

Polecane

Share This