Płyny ogłaszają: Pogoda jest sexy


2012.05.21

opublikował:

Płyny ogłaszają: Pogoda jest sexy

Igor Spolski napisał i nagrał większość muzyki do piosenki w tropikalnej części Nepalu, co jeszcze bardziej podnosi jej temperaturę.

Utworowi towarzyszy teledysk, który opowiada historię dziewczyny, pogrążonej w marzeniach o metaforycznym Alainie Delonie – bohaterze z ekranów telewizorów i kolorowych gazet. Koledzy nieustannie starają się jej przypodobać, ale ona czuje prawdziwe szczęście dopiero wtedy, gdy na ulicy przypadkiem trafi na swojego mitycznego Delona.

W klipie wystąpili studenci i świeżo upieczeni absolwenci Akademii Teatralnej w Warszawie, w tym znany ze „Wszystko co kocham” Igor Obłoza. Pojawili się w nim też muzycy Płynów oraz spontaniczni goście.

Zdjęcia trwały dwa dni, sytuacje były rozpisane, ale sporo scen powstało z własnej inicjatywy trójki aktorów, którzy wspólnie niejeden raz szwendali się po mieście.

Reżyserom zależało na oddaniu klimatu pierwszych gorących dni wiosny, kiedy dziewczyny wychodzą na miasto w krótkich spódniczkach, chłopakom kręci się od tego w głowie i wszyscy mają wielkie nadzieje, że gorący dzień zakończy się równie gorącą nocą.


Tagi


Polecane

Share This