Płyta Five Finger Death Punch z podpisami i trzydniowy karnet od organizatorów Jarocina


2016.01.20

opublikował:

Płyta Five Finger Death Punch z podpisami i trzydniowy karnet od organizatorów Jarocina

Ekskluzywny egzemplarz płyty Five Finger Death Punch z autografami członków zespołu oraz trzydniowy karnet na Jarocin Festiwal 2016 to główne nagrody konkursu, który przygotowała agencja Prestige MJM, organizator festiwalu w Jarocinie. Jedna z najstarszych i najbardziej zasłużonych imprez rockowych w kraju odbędzie się w tym roku w dniach 7 – 9 lipca.

Amerykanie z heavy metalowej grupy 5FDP, jednej z gwiazd Jarocin Festiwal 2016, mogą mówić  w ostatnim czasie o prawdziwym paśmie muzycznych sukcesów. Wydany w poprzednim roku krążek „Got Your Six” tuż po swojej premierze wkroczył na drugie miejsce notowania Billboard 200, sprzedając się w liczbie 119,000 egzemplarzy w zaledwie kilka dni. W minionym tygodniu dopełnieniem tego sukcesu stał się utwór „Wash It All Away”, drugi singiel z najnowszego albumu, który wspiął się na szczyt listy Billboard`s Mainstream Rock Songs.

Z uwagi na duże zainteresowanie występem 5FDP podczas tegorocznej odsłony festiwalu w Jarocinie, agencja Prestige MJM postanowiła zorganizować konkurs, w którym do wygrania będzie egzemplarz płyty „The Wrong Side of Heaven and the Righteous Side of Hell, Volume 2” (2013) z  autografami członków zespołu oraz trzydniowy karnet na Jarocin Festiwal 2016. Szczegóły konkursu zostaną opublikowane już w najbliższą środę (20 stycznia) na oficjalnym profilu Jarocin Festiwalu na Facebooku, znajdującym się pod tym  adresem.

– Występ 5FDP podczas nadchodzącej odsłony festiwalu w Jarocinie to jeden z wielu mocnych punktów nadchodzącej edycji, który już teraz wzbudza dużo emocji wśród fanów heavy metalu. Amerykanie są w doskonałej formie, o czym najlepiej świadczą wyniki sprzedaży płyt oraz wysokie notowania na międzynarodowych listach przebojów. To będzie bardzo dynamiczne show, przepełnione mocnymi riffami i wyrazistymi melodiami. Mamy nadzieję, że ekskluzywna płyta z autografami już teraz wprawi nagrodzoną osobę w festiwalowy nastrój – podsumował Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Jarocin Festiwal 2016 odbędzie się w dniach 7 – 9 lipca 2016. Imprezę zorganizuje agencja Prestige MJM we współpracy ze Spichlerzem Polskiego Rocka w Jarocinie. Wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd nadchodzącej edycji znalazły się m.in. formacje: Slayer, TSA, Farben Lehre oraz Luxtorpeda.

Polecane

Share This