Płyta Grube Jointy i zapowiedź Marszu Konopii 2010


2010.05.29

opublikował:

Płyta Grube Jointy i zapowiedź Marszu Konopii 2010

3ODA KRU [BU, Metrowy, Majkel, Grubson], RonG, dj 600V, Sobota, Matheo, VNM, Donguralesko, Jarecki, dj Brk, to tylko niektóre postacie,dzięki którym powstała płyta Grube Jointy.


Produkcja jest wyrazem sprzeciwu wobec karania osób posiadających oraz hodujących konopię… na własny użytek. Dziękujemy wszystkim, którzy już w zeszłym tygodniu złożyli zamówienie.

Pamiętajcie zakup płyty możliwy jest tylko na stronie www.GrubeJointy.pl, oraz w dniu premiery 29.05 podczas Marszu Wyzwolenia Konopii, którego organizatorem jest społeczność FreeHempZone.com

Materiał powstał w niecałe 4 tygodnie. Z założenia miał być to singiel z ziarenkiem. Wyszło inaczej, o czym świadczy chociażby poniższa Tracklista. Zwiększyliśmy liczbę pestek do 8, a dodatkowo wrzucamy bonus w postaci poradnika. Poradnik, co zrobić gdy zostaniecie zatrzymani z materiałem na sobie. Jedna kwestia od początku nie uległa zmianie. Mianowicie cena płyty – 15pln.

Poniżej prezentujemy Wam tracklistę:

1.Karani Za Nic – 3ODA KRU [Metrowy,BU,Majkel], Bit: GrubSon, BeatBox JoToSkleja

2. Wujek Samo Zło skit

3. Zadamski Huj – Sobota, Bit: Matheo

4. Placek – VNM, Bit: dj 600v

5. Z Deszczu Pod Rynnę – 3ODA KRU [BU, Metrowy, Majkel, GrubSon], Bit:MŁODY 6.

6. Wujek Samo Zło skit 2

7. Pomyśl chwile – Rak, Tomasin [DwaZera], Koniu, Abdul [Kontrabanda], Cyfry, Błajo [Niczym Kru], Surkim   [KSC],Mona, Bit: Timothy Drake

8. Im Gone – Ron-G, Bit: dj 600V

9. Wujek Samo Zło skit 3

10. El Polako RMX – DonGuralEsko, Bit: Timothy Drake

11. Moja Pani – Jasna Liryka, Bit: Rastamaniek

12. Funky Joint – Jarecki, dj Brk, Bit: dj Brk [Bonus Track]

Pamiętajcie, widzimy się 29.05 w Warszawie. W trakcie marszu zostanie nakręcony klip do numeru „Zadamski Huj”, rap: Sobota, produkcja Matheo.

Apelujemy do wszystkich o pokojowy przebieg marszu. Nie pozwólmy, aby media pokazały nas w złym świetle. Wspierajmy społeczność FreeHempZone.com oraz inicjatywę 100.000 podpisów (szczegóły na GrubeJointy.pl, FreeHempZone.com oraz na WolneKonopie.pl).

Polecane

Share This