Płyta Kaczora i Piha opóźniona. W ramach rekompensaty dostajemy nowy klip


2021.09.10

opublikował:

Płyta Kaczora i Piha opóźniona. W ramach rekompensaty dostajemy nowy klip

fot. mat. pras.

W sieci pojawiło się wideo do premierowego kawałka Kaczora i Piha zatytułowanego „Na żywo z piekła”. Numer jest esencją mocnego, agresywnego stylu obu raperów. To oczywiście dobra wiadomość dla fanów, ale niestety mamy także gorszą – album „Z zimną krwią” zaliczy kilkutygodniowy poślizg i zamiast 24 września trafi na rynek dopiero 22 października.

Krążek „Z zimną krwią” trafi na rynek nakładem StoproRap. Gościnnie pojawią się na nim Demia Doberman, Śliwa, donGURALesko, Shellerini. Preorder płyty jest dostępny na stronie stoprorap.pl.

Jesteśmy mocno podjarani, ponieważ za ilustracje odpowiedzialny jest Ral Duke – ten sam Ral Duke, który jest znany ze współpracy z jedną z najbardziej obecnie topowych ekip na amerykańskim rynku rapowym – Griselda Records. W jego dorobku znajdują się także prace dla Ghostface Killah i Alchemista, a to jedynie część jego bogatego portfolio – mówią o okładce raperzy i dodają: – Swoim projektem idealnie oddał to co zawarliśmy na albumie, także możecie spodziewać się od nas ciężkiej, brudnej i bezkompromisowej muzyki, do jakiej przyzwyczailiśmy was na „Złej krwi”.

Polecane

Share This