Jaka płyta zmieniła życie Eminema?


2018.08.01

opublikował:

Jaka płyta zmieniła życie Eminema?

foto: mat. pras.

Masta Ace, jeden z najbardziej szanowanych raperów w środowisku hip-hopowym, jest jednym z największych idoli Eminema. Raper, który ma na swoim koncie tak klasyczne pozycje jak „Take a look around” i „A long hot summer” przyznał, że jedną z ulubionych płyt MC z Detroit jest „SlaughtaHouse” z 1993 roku. Album został nagrany przez dowodzoną przez niego grupęMasta Ace Incorporated.

Eminem powiedział mi, że mój album „SlaughtaHouse” był bardzo ważnym albumem dla niego i jego ludzi – powiedział Masta Ace. – Jeździł samochodem z chłopakami z D-12 i słuchali tego cały dzień. Ten album ma dla niego olbrzymie znaczenie ze względu na czas. Wiesz, o wiele prostsze czasy, nie chodziło wtedy o pieniądze. Oni byli po prostu spłukani i spędzali czas wolny słuchając muzyki. Powiedział, że latem 1993 roku słuchali tego albumu przez całe lato i wciąż o tym pamiętają.

Eminem kiedyś w ciepłych słowach wypowiadał się na temat Masta Ace’a. Było to w 2003 roku, kiedy podczas rozdania nagród Grammy przyznał, że raper był dla niego jedną z inspiracji.

Zobacz zdjęcia z europejskich koncertów Eminema

Eminem spędził kilkanaście ostatnich dni koncertując w Europie. Artysta pojawił się na duńskim festiwalu Roskilde, dał też kilka solowych koncertów na stadionach m.in. w Anglii, Niemczech i Holandii. Zapraszamy do obejrzenia fotografii wykonanych przez jego oficjalnego fotografa Jeremy’ego Deputata. Zdjęcia pochodzą z koncertów w Oslo, Sztokholmie, Roskilde, Zurychu, Nijmegen i Londynu.

Fotografie można zobaczyć tutaj.

Eminem zaprojektował kolekcję dla amerykańskiej marki

Eminem zaprojektował kolekcję odzieży dla nowojorskiej marki Rag & Bone, z którą często współpracuje Thom Yorke z Radiohead. Raper przygotował trzy t-shirty z napisami “Kamikaze” (nawiązanie do ubiegłorocznego freestyle’u wymierzonego w Donalda Trumpa), “Sukces” i “Eminem”. Kolekcję uzupełnia bluza zawierająca odniesienia do twórczości artysty oraz miasta Detroit (na rękawie znajduje się numer kierunkowy “313”). Bluza powstała w trzech wariantach kolorystycznych.

Poniżej znajdziecie wzory ubrań oraz film promocyjny nakręcony przez Dariusa Khondjiego. Kolekcja jest limitowana.

Polecane

Share This