PMM pokazują okładkę i tracklistę


2011.09.11

opublikował:

PMM pokazują okładkę i tracklistę

Od jakiegoś czasu wiadomo było, że na płycie zagości: Sokół, O.S.T.R. i Pih. Dzisiaj możemy Wam oznajmić, że do tych artystów dołączyli: Grubson – chyba najpozytywniejszy raper w Polsce, oraz Emose – utalentowana młoda wokalistka, która udzielała się w wielu projektach muzycznych, między innymi w utworze Ahy T. „Skąd jestem”. Na płycie usłyszycie również cuty DJ-a Haema oraz DJ-a Twistera. Producentem całości jest O.S.T.R.

DJ Haem o PMM „Poza horyzont” – Jest to płyta, której brakowało na polskim rynku muzycznym. Nieszablonowy przekaz na konkretnych bitach. Bez przesłuchania tej płyty twoja wiedza o polskim rapie będzie niekompletna. Polecam!

PMM „Poza horyzont”

1. Poza horyzont – gościnnie: O.S.T.R.

2. Historia kontrabandy

3. Rwany rytm – gościnnie: Sokół 

4. Żegnam

5. Moment prawdy

6. Nie jest mi wszystko jedno- śpiew: Emose

7. Muszę tam być

8. Wstawaj – gościnnie: Grubson, O.S.T.R.

9. Nie moge chlać 

10. Wirus – gościnnie: Pih

11. Spokój  

12. Historia przekrętu  

13. Mówili mi  

14. Wracam

15. Jeden mam powód

 

Już od najbliższego weekendu będzie można zamawiać album PMM „Poza horyzont” w preorderze na Prosto.pl. Wszyscy, którzy zamówią płytę do dnia 21 września włącznie, skorzystają ze specjalnej oferty – cena płyty wraz z przesyłką wyniesie tylko 36 zł (na terenie Polski).

Jeśli razem z albumem PMM zamówicie też inne produkty z oferty sklepu Prosto.pl nie zostanie już do tego zamówienia doliczona opłata za przesyłkę.

Realizację zamówień obejmujących album „Poza horyzont” rozpoczniemy 21 września – to daje gwarancję otrzymania paczki najpóźniej do piątku 23 września. Oficjalna premiera albumu odbędzie się 26 września.

Polecane

Share This