Po „Klubowych” czas na „Popularne” – sprawdź klip zapowiadający nowy album Tymka


2021.06.02

opublikował:

Po „Klubowych” czas na „Popularne” – sprawdź klip zapowiadający nowy album Tymka

fot. mat. pras.

Po „Klubowych” przychodzi pora na „Popularne” – właśnie taki tytuł otrzymał nowy album Tymka, który możecie już zamawiać w przedsprzedaży. W sieci pojawił się klip do wyprodukowanego przez Magierę premierowego singla „Pleasure”. Na „Popularnych” nie znaleźli się żadni goście – za to za produkcje odpowiadają topowi polscy producenci, co widać choćby po przykładznie „Pleasure”.

W preorderze obok podstawowego wydania znajdziecie także edycje z papierośnicą i t-shirtem. Album można już zamawiać na Preorder.pl. Premiera 13 sierpnia.

Sprawdź także: Tymek: „Chcą ode mnie Klubowe 2”. Artysta spełni życzenie fanów

Tymek wziął rodzimą scenę szturmem. Klip do jego wydanego w październiku 2018 roku singla „Język ciała” (promującego album „Klubowe” jest najpopularniejszym rapowym polskim klipem rapowym na YouTube. W ciągu 2,5 roku wideo wyświetlono ponad 142 mln razy. Niedawno barierę 100 mln wyświetleń przekroczyło wideo do piosenki „Anioły i demony”. Warto wspomnieć, że „Język ciała” to pierwszy polski singiel rapowy, który uzyskał status podwójnie diamentowej płyty. ZPAV poinformował o wyjątkowym osiągnięciu Tymka na początku tego roku. Artysta kręci imponujące wyniki nie tylko na YouTube, ale również w serwisach streamingowych. W ostatnim miesiącu w Spotify utworów Tymka wysłuchało ponad 1,24 mln użytkowników tej platformy.

Polecane

Share This