Po współpracy ze Smolastym czas na solowy hit – Oliwka Brazil wkracza na scenę singlem „Big Mommy”

W drodze jest także kooperacja z Young Leosią.


2021.09.17

opublikował:

Po współpracy ze Smolastym czas na solowy hit – Oliwka Brazil wkracza na scenę singlem „Big Mommy”

fot. @sadowsky_media

Oliwka Brazil wreszcie debiutuje solo. W sieci pojawił się jej pierwszy singiel zatytułowany „Oh Daddy”. Artystka pokazała się dotychczas z dobrej strony, współpracując ze Smolastym, wkrótce usłyszymy ją także na epce Young Leosi. Zanim jednak to się stanie, sprawdźcie singiel „Big Mommy”

Oliwka Brazil to nieprzeciętna, zaskakująca i do granic wyzwolona artystka na polskiej rap scenie. Hardcorowe linijki łączy z uroczym stylem bycia. Nie boi się poruszać wszelkich tematów tabu inspirując tysiące młodych ludzi do akceptacji siebie, by zawsze szli przez życie z podniesioną głową.

„Big Mommy” to jeden z mocniejszych utworów, które usłyszycie ode mnie; po prostu rapuje real talk co mnie irytuje w fałszywych i dwulicowych ludziach – komentuje raperka.

Pierwszy solowy singiel Oliwki Brazil to utwór, w którym również podkreśla, że niezależnie od tego co nosisz, ile ważysz i jak wyglądasz jesteś wartościową osobą i masz siłę przebicia. W klipie do „Big Mommy” pojawili się m.in. Smolasty, Younh Leosia i Frosti.

Polecane

Share This