Podczas instagramowego live’a do samochodu Kukona podjechali policjanci. Zobaczcie, co wydarzyło się potem

"To nie psy, byli bardzo porządni. Nie nazwałbym ich psami".


2021.04.12

opublikował:

Podczas instagramowego live’a do samochodu Kukona podjechali policjanci. Zobaczcie, co wydarzyło się potem

fot. mat. pras.

W nocy z soboty na niedzielę Kukon jeździł samochodem po Krakowie, prowadząc live na Instagramie. W pewnym momencie do transmisji kolegi na kilka minut dołączył Quebonafide, który pokazał swoją kolekcję klocków Lego. W trakcie live’a Kukon „zaliczył” także inną nieplanowaną atrakcję – spotkanie z policjantami, którzy podjechali do niego radiowozem. Z samochodu funkcjonariuszy dobiegały dźwięki nowego singla Magiery „Polityka”, do którego dograli się Kukon i Malik Monntana.

Psy do nas podjechały. Uchylili szybę, a tam „Śpię w apartamencie, w domu jest niebezpiecznie” – powiedział Kukon. Funkcjonariusze pozdrowili artystę i odjechali, a raper po chwili dodał: – To nie psy, byli bardzo porządni. Nie nazwałbym ich psami.

Sprawdź także: „Śpię w apartamencie, w domu jest niebezpiecznie” – Kukon i Malik Montana gośćmi Magiery

Zacytowany wyżej fragment otwiera singiel „Polityka”. Utwór wraz z klipem trafił do sieci w ubiegłym tygodniu. Na cały album producencki Magiery trzeba poczekać do września.

Najnowszym albumem Kukona jest wydany ostatnio „DRAMAT” nagrany wspólnie z Julią Mikułą. Wydawnictwo zadebiutowało na czwartej pozycji Olisu w ubiegłotygodniowym wydaniu zestawienia.

Gdzieś pomiędzy strachem a miłością znajdują się dwa kruche ciała, które tylko czekają na eksplozję wspólnej przyszłości. Choć tak właściwie żadne z nich nie wie czy to utopijne „my”, „nasze”, „ja i ty” właściwie istnieje, oboje łudzą się, że choć raz będą mogli poczuć swój oddech, nawet jeśli możliwe będzie to tylko „w złych miejscach” (…) Jesteśmy tylko dwójką ciał, które łączy smutny „DRAMAT” – mogliśmy przeczytać w opisie płyty. Zobaczcie promujący krążek klip do utworu „będziemy mieć dom, malutki dom”.

Polecane

Share This