„Podobno ze mną gadać nie warto, a jednak piszesz” – Monika Miller obśmiewa hejterów i kolejnym singlem promuje album


2021.09.17

opublikował:

„Podobno ze mną gadać nie warto, a jednak piszesz” – Monika Miller obśmiewa hejterów i kolejnym singlem promuje album

Do sieci trafił właśnie najnowszy singiel Moniki Miller – „Egoistka”. To w ciągu czterech miesięcy trzecia premiera piosenkarki. W nowym utworze gościnnie pojawia się raperka Guova.

Monika Miller chwilę po premierze na YouTube opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z wymownym podpisem „Egoistka już na YouTube! Jeśli obraziłyśmy z Guovą uczucia jakiegoś hejtera, to z góry przepraszamy. Enjoy!”.

Monika Miller nie boi się poruszać w swoich tekstach trudnych tematów. Jej utwór „Euforia” wydany w czerwcu był hołdem i wsparciem dla społeczności LGBTQ+, tym razem wzięła się za hejterów.

Czy „Egoistka” to kolejna twarz Moniki Miller? Niewykluczone, że piosenkarka swoją muzyką pozwala słuchaczowi poznać się od różnych stron. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę tytuł albumu, który widnieje na zaprezentowanej w social mediach przez artystkę okładce płyty. „Spectrum” – tak będzie nazywało się pierwsze dziecko muzyczne Monami.

Skąd pomysł na tytuł?

Jeśli sprawdziliście wszystkie moje dotychczasowe piosenki, to pewnie tytuł płyty jest dla Was zrozumiały. Mamy tutaj pełne spectrum historii, gościń, a przede wszystkim stylów muzycznych. A to, o czym mogę zapewnić, to to, że nie jest to koniec niespodzianek – mówi Monami.

Kiedy możemy spodziewać się premiery „Spectrum”? Z tego, co zapowiada Miller, album ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

Polecane

Share This