Podopieczny Malika Montany chce walki z Kamerzystą. Raper chce mu wymierzyć sprawiedliwość publicznie


2021.10.17

opublikował:

Podopieczny Malika Montany chce walki z Kamerzystą. Raper chce mu wymierzyć  sprawiedliwość publicznie

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

W lipcu do wytwórni GM2L dołączył Kronkel Dom, raper urodzony w Polsce, ale mieszkający przez lata w Niemczech. Raper większość swojego życia spędził w Niemczech, dokąd wyjechał z mamą w wieku sześciu lat. W zeszłym roku postanowił jednak wrócić do ojczyzny i już z Warszawy wypuścił ostatni singiel pt. „AHU!” Przy powstawaniu tego utworu współpracował z Deemzem oraz NOCNYM. Swoją przygodę z muzyką urodzony w Brodnicy raper zaczynał w Dortmundzie z powołaną wspólnie z Miami Yacine, Despo i Malakesem grupą Mile High Club. W 2016 stworzony przez Kronkela dla Miami Yacine utwór „Kokaina” stał się w Niemczech wielkim hitem, osiągając prawie 200 milionów wyświetleń na YouTube. Raperzy tworzyli potem razem kolejne hitowe numery jak „Bon Voyage”.

Do tej pory, w barwach wytwórni Malika raper wypuścił dwa całkiem dobrze przyjęte single – „Criminal” i „Assane Diop”.

Wszystko wskazuje na to, że Kronkel Dom postanowił dodać nieco  rozpędu swojej karierze. Wyzwał on właśnie do walki w oktagonie Kamerzystę. Prawdopodobnie związane jest to z faktem ogłoszenia przez Malika, że już wkrótce dowiemy się kiedy odbędzie druga gala High League.

– High League, nie śledzę za bardzo środowiska youtuberów i niektóre informacje dochodzą do mnie po prostu trochę później. Ogarnijcie mi do oktagonu Kamerzystę, bo moim zdaniem powinien zostać przed całą Polską tak upokorzony, jak on upokarzał niepełnosprawnego. Wiem, że jeśli chodzi o wagę i wzrost, to ten burak nie ma podjazdu i nie realnym wydaje się mówić o tym, że dam radę zjechać z wagą na jego poziom. Proponuję z góry walczyć z jedną ręką związaną na plecach albo jakieś inne rozwiązanie, żeby było bardziej „fair play”. Choć uważam, że nie należy mu się to (…) Nie wiem, czy wraca wkrótce za kraty ssać pały, bo widziałem, że jednak uśmiecha ryja w necie, ale jeśli nie, to chciałbym koniecznie tę „walkę”. Wszelkie dochody z wydarzenia podaruję ofierze tej całej afery. Chodzi o sprawiedliwość panie i panowie. Bo w miejscu z którego pochodzę, nauczono mnie chronić słabszych. I wiem, że nikt nie jest święty – każdy popełnia błędy. Ale za to, że nie jesteś w stanie przeprosić za takie zachowanie i uśmiechasz się swoim brzydkim ryjem do kamery tuż po zwolnieniu z paki, czeka cię lekcja pokory – stwierdził Kronkel Dom.

Jak myślicie, czy jest szansa, że Kamerzysta wystąpił na HIGH LEAGUE 2?

Polecane

Share This