Podopieczny Palucha ocenia jego linijki: „Nie jest to jakiś wytrawny wers”


2021.03.29

opublikował:

Podopieczny Palucha ocenia jego linijki: „Nie jest to jakiś wytrawny wers”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W piątek na rynku pojawiła się nowa płyta Lipy „Paranoja”. Tymczasem wczoraj na kanale RapNews odbyła się premiera nowego odcinka programu Oceń Wersy z udziałem innego reprezentanta BOR – Olivera Olsona. Raper odniósł się do linijek m.in. Fokusa, Pezeta, Sokoła oraz oczywiście Pezeta. Gospodarze przygotowali dla Olivera Olsona fragment nagrywki z Hot 16 Challenge 2.

„Nawet tą zwrotką bronię rapu tak jak Cláudio Taffarel / Moja ksywa jest jak pier***one logo bloków / Kiedy umrę, lepiej trzymaj z dala iskry od mych prochów / Wchodzę w to charytatywnie, je***c medialną otoczkę / Uważaj na nominacje, bo zamienisz rapy w szopkę” – nawijał w ubiegłym roku Paluch.

Kojarzy mi się ten wers i podejrzewam nawet, od kogo jest, ale nie jest to jakiś wytrawny wers według mnie. Daję cztery – mówił uśmiechając się Oliver Olson. Kiedy raper usłyszał, że to linijki Palucha, przyznał: – Tak myślałem.

Dzięki za pozytywną ocenę – skomentował Paluch, udostępniając link do Oceń Wersy na swoim instagramowym profilu.

Sprawdź także: Wini o Sobocie: „Żałuję, że go poznałem i miałem z nim cokolwiek wspólnego”

W ubiegłym roku nakładem BOR Records ukazał się album Olivera Olsona „Krochmal”. Wśród gości zaproszonych na płytę obok Palucha znaleźli się m.in. Kacper HTA i Gedz. Przypominamy wideo do promującego krążek kawałka „Vibe” z Paluchem.

Polecane

Share This