Podwodny świat po apokalipsie w nowym teledysku Ekipy

Zobaczcie nowe wideo promujące "Sezon 3".


2021.08.09

opublikował:

Podwodny świat po apokalipsie w nowym teledysku Ekipy

fot. mat. pras.

„Moje życie zbudowałem na zajawce” – te słowa idealnie pasują do członków Ekipy Friza. Bez swoich zajawek nie mogliby się obyć nawet w postapokaliptycznym świecie. Teledysk do utworu „Na zajawce” to absolutnie przełomowy projekt na polskim rynku muzycznym. Wyprodukowany dla Ekipy przez Pigeon Pictures i zrealizowany nowatorsko przez Pigeon Studio, łączy trzy rodzaje animacji – cutoutową, poklatkową i 3D. W ciągu sześciu miesięcy nad produkcją pracowało niemal 60 osób. Reżyserami klipu są Rafał Blecharz i Sławek Wydra, kierownikiem produkcji jest Dawid Gaweł.

Po katastrofie spowodowanej upadkiem radioaktywnego meteorytu, świat znajduje się pod wodą. Członkowie Ekipy przetrwali apokalipsę, jednak nie bez szwanku – w wyniku intensywnego promieniowania przeistoczyli się w… dinozaury. Teraz przemierzają dno zalanej planety w ogromnym sowieckim robocie o wyglądzie zawodnika sumo. Do jego wnętrza przed katastrofą zdążyli przenieść wszystko, co daje im tytułową zajawkę: pełnowymiarowe boisko piłkarskie, olbrzymie terrarium, pierwszy dom Ekipy.

Wydaje się, że bohaterowie najgorsze mają już za sobą. Nie wiedzą jednak, że na pokładzie znajduje się jeszcze jeden, niespodziewany pasażer…

Polecane

Share This