Podwójna porażka Fokusa?

Nie milkną komentarze wokół "Jesteś Bogiem" i współpracy Dody z Fokusem... Dziś głos Marysi Starosty.


2012.11.14

opublikował:

Podwójna porażka Fokusa?

Starosta na Facebookowym profilu dziennikarki Karoliny Korwin-Piotrowskiej wyraźnie opowiedziała się po stronie Krzysztofa Kozaka, który oskarżył twórców “Jesteś Bogiem”, że został przedstawiony w filmie w sposób nieprawdziwy i krzywdzący.

– W świecie hip-hopu, w którym ja się obracam i nagrywam płyty, On jest swego rodzaju postacią kultową, co więcej, jeste miłym, inteligentnym i pozytywnym człowiekiem, znam go osobiście – był na premierze naszej “Czystej Brudnej Prawdy” [album z Sokołem – red.] i jak zwykle wspierał i wzbudzał duży szacunek – napisała Starosta. – W tym filmie jego postać to jakiś żart, a że posługują się jego prawdziwym imieniem i nazwiskiem, miał 100 racji w blokowaniu tego, ja zrobiłabym tak samo.

Zdaniem Starosty, ostatnie dni są niepomyślne szczególnie dla Fokusa – z jednej strony chodzi o jego zamieszanie w całą sprawę z “Jesteś Bogiem”, z drugiej zaś o wzbudzający kontrowersję teledysk do utworu z Dodą pt. “Fuck It”.

– Znam Wojtka Fokusa i On sam wie, że skrzywdzili Krzyśka. […] Pozdrawiam Krzyśka i Fokusa – który zaliczył dziś dwie porażki, bo po klipie z Dodą chyba pozostanie mu jedynie hodowanie kotów, które zresztą uwielbia – dodała.

Polecane