Podwójne uderzenie Bosskiego. Raper powołał do życia nowy projekt


2020.07.21

opublikował:

Podwójne uderzenie Bosskiego. Raper powołał do życia nowy projekt

fot. kadr z wideo

Bosski nie zwalnia tempa – raper udostępnił klip do numeru „Właściwym torem”. To pierwszy singiel zapowiadający szykowany na 2021 rok album „Duchowy gangster”. Artysta ma jednak jeszcze jedną dobrą wiadomość dla fanów – przed końcem 2020 ukaże się inny krążek, z którego pierwszy singiel usłyszymy w sierpniu.

Album ma nosić tytuł „Krak 71” i będzie wydany przez duet PASSKI, czyli Bosskiego i P.A.F.F.a. „Krak 71” to oczywiście nawiązanie do miast, z których pochodzą obaj artyści – Krakowa i Wrocławia. LP wydany będzie wyłącznie w formie cyfrowej na platformach streamingowych, jednak w roku 2021 możliwe jest pojawienie się 200 sztuk limitowanej edycji CD dla koneserów.

„Krak 71” to kontynuacja serii niszowych, eksperymentalnych albumów Bosskiego w których łączył hip-hop z wieloma stylami muzyki elektronicznej. Tym razem będzie bardzo skocznie i imprezowo, ale i w dobrym, wyszukanym stylu, na który złożą się elektroniczne gatunki m.in. hip-hop, house, D’n’B, 4X4, garage, grime, dancehall oraz trap i trance.

Polecane

Share This