„Podziel się posiłkiem” z gwiazdami


2009.08.28

opublikował:

„Podziel się posiłkiem” z gwiazdami

Zbiórką żywności i koncertem Gwiazd rozpocznie w najbliższą sobotę, 29 sierpnia w Białymstoku tegoroczna akcja charytatywna „Podziel się posiłkiem”, którą organizuje Fundacja Polsat z Bankami Żywności i firmą Danone. Celem programu jest jak zawsze walka z problemem niedożywienia wśród dzieci.

W tegorocznym koncercie wystąpi Formacja Nieżywych Schabuff, która, razem z innymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m.in. Edyta Górniak, Golec uOrkiestra, Urszula, Justyna Steczkowska, Anita Lipnicka i John Porter – będzie wspierała VII już edycję akcji „Podziel się posiłkiem”.

Jak poinformowano na oficjalnej konferencji prasowej, warunkiem wzięcia udziału w koncercie, 29 sierpnia na Rynku Kościuszki w Białymstoku, jest przyniesienie ze sobą żywności. „Chodzi głównie o produkty o długim terminie przydatności do spożycia, takie jak: cukier, ryż, olej, płatki śniadaniowe, dżemy” – zaznacza prezes Federacji Polskich Banków Żywności, Marek Borowski. Koncert transmitowany będzie „na żywo” na antenie Telewizji Polsat od godz. 20:00.

Więcej o akcji  „Podziel się posiłkiem” na stronach: www.podzielsieposilkiem.pl

Polecane

Share This