Pojedynek legend. DMX i Snoop Dogg starli się w bitwie „Verzuz”


2020.07.23

opublikował:

Pojedynek legend. DMX i Snoop Dogg starli się w bitwie „Verzuz”

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

To było prawdziwe starcie legend, które na pewno na długo zapadnie nam w pamięć. W ostatniej odsłonie Instagramowej bitwy „Verzuz” naprzeciw siebie stanęli Snoop Dogg i DMX. Bitwa okrzyknięta „the battle of the dogs” odbyła się 22 czerwca wieczorem w domu Snoopa. Jako pierwszy „na scenie” pojawił się Snoop Dogg, a chwilę później dołączył do niego reprezentant Wschodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych, DMX. Panowie przybili sobie piątkę, chwilę porozmawiali, po czym DMX odmówił krótką modlitwę i zaczęli bitwę. Starcie legend trwało aż 21 rund, raperzy chwalili siebie nawzajem, mówili o swoich inspiracjach, a wszystko to na oczach ponad pół miliona widzów.

Fani mogli usłyszeć sporo klasycznych numerów m.in. „Deep Cover”, „Where My Dogs At”, „Gin and Juice”, „Who Am I (What’s My Name)” czy „Some X Shit”. Snoop wykonał numer „Ain’t No Fun”, w którym mogliśmy usłyszeć nieżyjącego już Nate Dogga, a DMX zrewanżował się kawałkiem „Back In One Piece” z Aaliyah (zginęła w katastrofie lotniczej w 2001 roku).

„Verzuz” to Instagramowe bitwy, które Swizz Beatz i Timbaland rozpoczęli w marcu w trakcie pandemii koronawirusa i kwarantanny. Artyści czy producenci stają do walki puszczając swoje numery – wygranych nie ma, ale zabawa jest przednia. W bitwach udział wzięli już m.in. RZA, DJ Premier, Alicia Keys, John Legend, Nelly czy Ludacris.

SPRAWDŹ TAKŻE: Historia Jednego Kawałka – Łona i Webber o utworze „Nic dziwnego”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Watch the DMX and Snoop Dogg celebration #Verzuz

Post udostępniony przez Verzuz (@verzuztv)

Polecane

Share This