Pokahontaz „Rekontakt” – tłocznia nawaliła


2012.10.19

opublikował:

Pokahontaz „Rekontakt” – tłocznia nawaliła

Wczoraj Pokahontaz ogłosili, że tłocznia w której produkowana jest płyta „Rekontakt”, mówiąc oględnie – nawaliła. Spotkanie z fanami, zaplanowane w katowickim Empiku nie dojdzie do skutku. Pierwsze egzemplarze płyt zamówione w preorderze dotrą do słuchaczy po weekendzie. Ci najbardziej niecierpliwi będą mieli szansę nabyć krążek podczas koncertów, jakie Pokahontaz zagrają w ten weekend: w Tychach, Słupsku i w Sopocie.

Dziś też cały materiał ma zostać udostępniony na YT.

Muzycy napisali: „Z przykrością informujemy, że tłocznia z którą rozpoczęliśmy współpracę napotkała trudności podczas produkcji naszej płyty. W dniu dzisiejszym przekazano nam, że dostarczenie nakładu zostanie opóźnione. Z uwagi na skomplikowaną wersję okładki, część prac musiała zostać wykonana ręcznie, co znacznie wydłużyło termin realizacji.


 

Oznacza to, że pierwszą partię płyt wyślemy w dniu premiery – 19 października do wszystkich osób, które obdarzyły nas swoim zaufaniem i zamówiły album poprzez sklepy Fokuspace i MaxFlo. Dotyczy to zamówień opłaconych do dnia 17 października.


Jesteśmy zmuszeni odwołać spotkanie promocyjne w katowickim Empiku. Nowa data zostanie wyznaczona tak szybko jak to możliwe. Płyty będzie można jednak nabyć w promocyjnej cenie – 30 złotych na naszych koncertach w ten weekend, a więc w Tychach, Słupsku i w Sopocie.


 

Pozostała część nakładu zostanie nam dostarczona w przyszłym tygodniu i od razu trafi na półki w Empikach w całym kraju.


 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby „Rekontakt” spełnił Wasze oczekiwania. W ramach przeprosin dzisiaj udostępniamy Wam trailer teledysku do utworu „Róża wiatrów”, a już w piątek przesłuchacie całą naszą płytę, którą udostępnimy na swoim kanale.

Polecane

Share This