Pokój z Widokiem na Wojnę Live


2011.05.04

opublikował:

Pokój z Widokiem na Wojnę Live

Pomysł na wspólną płytę powstał w 2006 r. Początkowo skład mieli współtworzyć Juras, Koras i Sokół, jednak Sokół zaczął nagrywać z Ponem albumy TPWC. W 2007 r. powstały pierwsze utwory Pokoju z Widokiem na Wojnę, lecz w 2008 roku Juras i Koras zawiesili nagrywanie płyty. Juras skupił się na rozwoju kariery sportowej i startach w zawodach w kickboxingu oraz otworzył własną sekcję kickboxingu – Street Fighter – natomiast Koras zajął się prowadzeniem firmy odzieżowej Orient 24H.

Po roku przerwy chłopaki powrócili do idei wspólnej płyty. Inicjatorem i głównym pomysłodawcą albumu jest Juras, który zbiera bity, wymyśla tematy i zaprasza gości. Zwrotki Korasa usłyszycie w połowie numerów.

Na płycie znajduje się 15 zróżnicowanych tematycznie kawałków, które pokazują filozofię autorów płyty i ich podejście do życia. Motywem przewodnim jest Pokój – symbolizujący miejsce, w którym grono przyjaciół czuje się dobrze, spokojnie i bezpiecznie. Kontrast stanowi Wojna – świat bezwzględnych porachunków i relacji międzyludzkich, których scenerią jest stolica Polski.

Gościnnie na płycie pojawiają się Sokół, Marysia Starosta, Pono oraz Ero. Produkcją muzyczną zajęli się m.in. Fate, Szczur, Bobair oraz producenci zagraniczni: Max Chorny (Ukraina) i J Cook (Serbia).

www.myspace.com/pokojzwidokiemnawojne

Koncert Pokój z Widokiem na Wojnę [Prosto Label]

Gdzie: Klub Plan B

Kiedy: 8.05.2011

Wjazd: 15 PLN ( przed wejściem na koncert )

Start: 21:00

Support: Mikee APG

Za deckami: DJ ELEMENT

W dniu koncertu o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie z fanami w Rap Shop przy ul. Ruskiej.

Polecane

Share This