Pół naga Doda chwali się wyćwiczonym ciałem


2021.01.31

opublikował:

Pół naga Doda chwali się wyćwiczonym ciałem

Foto: instagram.com/dodaqueen/

Dorota Rabczewska podzieliła się na swoim Instagramie dosyć odważnymi fotkami, na którym widać jej wyćwiczone ciało. Na kilku zdjęciach widzimy wokalistkę w bikini pozującą na tle palm, plaży i oceanu. Gwiazda jakiś czas temu zmieniła swój tryb życia. Bardzo intensywnie trenowała, a teraz widać efekty włożonego w ćwiczenia wysiłku.

Za dwa tygodnie kończę 37 lat i jestem naprawdę dumna z pracy, którą włożyłam w swoją sylwetkę i tryb życia. 🥳👏🏼dla niektórych to świecenie tyłkiem ,dla mnie dowód ze wiek można mieć w dosłownie w d…🎂😋 – napisała Doda.

SPRAWDŹ TAKŻE: Doda i Mandaryna na wspólnych zdjęciach z 2005 i dziś. Zobaczcie, jak się zmieniły

Niedawno, podczas spontanicznego live’a na swoim Instagramie, Doda opowiedziała o muzyce do filmu „Dziewczyny z Dubaju”, którego jest producentką. Jak się okazuje, polskie hity sprzed lat bywają wyceniane wyżej niż przeboje gwiazd międzynarodowych.

A propos muzyki do mojego filmu, mam śmieszną anegdotę. Powiem wam, jak pazerność gubi. Miałam taki pomysł, żeby w filmie użyć największych hitów z lat, w których film się toczy, czyli z 2000-2005-2010. Tak, żeby muzyka naprowadzała na to jakie to były czasy. Znalazłam więc mega hity światowe. Zadzwoniliśmy do 50 Centa – dostaliśmy prawa do wykorzystania muzyki za 15 tysięcy dolarów. Potem ktoś wpadł na pomysł, żeby może wykorzystać „Kobiety są gorące”, zadzwoniliśmy do KASY (chodzi oczywiście o Norbiego nie KASĘ przyp. red), on krzyknął nam 80 tysięcy złotych. Mówię, stary, to ja już wolę mieć dwóch 50 Centów – kończy anegdotę Doda.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This